{{ctrl.notification}}
بهترین مقاصد سفر زمستانی

دسامبر ماهی است که اغلب مردم کشورهای دنیا در تعطیلات کریسمس به سر می برند و همین موضوع باعث می شود که بازار سفر داغ باشد اما در این مقاله مقاصدی را انتخاب کرده ایم که بتوانید تا انتهای زمستان (به تاریخ شمسی و مطابق شرایط آب و هوایی ایران) از آنها دیدن کنید.

کانادا در زمستان

جالب است بدانید که کانادا و به ویژه ایالت کبک یکی از برترین مقاصد سفر ایرانیان و آمریکایی ها در ماه دسامبر (دی ماه) می باشد زیرا کریسمس در آن به صورتی گسترده جشن گرفته می شود و انواع تفریحات زمستانی در آن وجود دارد به همین خاطر همواره تور کانادای ویژه کریسمس در این زمان ارائه می شود.

 

هند در زمستان

 از مهمترین دلایلی که سبب شده هند در فهرست بهترین مقاصد سفر در زمستان قرار بگیرد، آب و هوای مناسب آن در این فصل است. 

 

دبی در زمستان

دبی نیز در فهرست مقاصد سفر مناسب برای زمستان قرار دارد زیرا آب و هوای دبی در این زمان فوق العاده است و حتی امکان دارد شاهد بارش باران های خفیف نیز در دبی باشید، امری که کمتر در این شهر گرم و آفتابی رخ می دهد.

 

استرالیا در زمستان

وقتی در ایران زمستان است در استرالیا تابستان می باشد. در حقیقت استرالیا از معدود کشورهایی محسوب می شود که مردمش کریسمس را در گرما جشن می گیرند. نکته جالب تر این که در سال 1398 تابستان استرالیا بسیار گرم شده به صورتی که آتش سوزی های پی در پی به خاطر گرما در این دیار رخ می دهد بنابراین اگر از زمستان بیزار هستید و دوست دارید به مقصدی سفر کنید که هوای گرمی داشته باشد، استرالیا انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

 

 تایلند در زمستان

کشور تایلند به دلیل نزدیکی به خط استوا، آب و هوایی استوایی دارد به این معنا که تقریبا در آن برف نمی بارد. به صورت کلی تایلند دو نوع آب و هوا دارد، آب و هوای آفتابی و مناسب و آب و هوای کمی گرم اما بارانی. شرایط جوی تایلند و تفریحات مناسب و از همه مهمتر هتل های لوکسی که در جای جای شهرهای تایلند به چشم می خورند از دلایلی هستند که گردشگران در ماه دسامبر تا مارس (دی تا اواسط اردیبهشت) به وفور به تایلند سفر می کنند، البته تایلند در تمامی فصل ها گردشگرپذیر است.

 

مالدیو در زمستان

 زمستان فصل بسیار خوبی برای سفر به مالدیو است. جزایر مالدیو چند جزیره کوچک در جنوب شرق آسیا و داخل اقیانوس هند هستند و محیطی آرام و رویایی برای گذراندن چند روز تعطیلات را به ارمغان می آورند. اگر در دسامبر به مالدیو بروید هوا سرد نیست و حتی امکان حمام آفتاب گرفتن نیز برای شما فراهم است.

 

 استانبول در زمستان

در ماه دسامبر هنوز هوای استانبول خیلی سرد نیست و با لباس کمی گرم می توانید سفری عالی به استانبول داشته باشید و از تخفیف هایی که به مناسبت باکسینگ دی یا کریسمس وجود دارد، استفاده نمایید اما هرچه به میانه زمستان نزدیک شویم، استانبول هم سرد می شود و شاهد بارش برف در این شهر هستیم اما از یاد نبرید که به خاطر سرما میزان گردشگرانی که به استانبول می روند کم می شود.

 

آفریقای جنوبی در زمستان

آفریقای جنوبی در زمره پرطرفدارترین مقاصد سفر است. تا نام آفریقای جنوبی به میان می آید یاد حیوانات وحشی و قیمت بالای تورهای این مقصد در ذهن تداعی می شود اما باید گفت که سفر به آفریقای جنوبی تنها تماشای حیوانات مختلف نیست بلکه در سالهای اخیر به دلیل استقبال گردشگران خارجی از این مقصد، حالا در آفریقای جنوبی هتل های سطح بالا و تفریحات متعددی وجود دارد که هر کسی را مجاب می کند تا برای یکبار هم که شده به این دیار سر بزند. دسامبر بهترین زمان برای سفر به آفریقای جنوبی است.

 

date_range یکشنبه 22 دی 1398 remove_red_eye 1163 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09192167545
پرواز خارجی
09192167545
هتل داخلی
09192167545
هتل خارجی
09192167545
ویزا
09192167545
ثبت نظر
chat 0