{{ctrl.notification}}
سفرهای خارجی بدون ویزا

ایرانی ها به شرط داشتن گذرنامه ایرانی می توانند به 19 کشور از قاره آفریقا، 8 کشور از قاره آمریکا، 16 کشور از قاره آسیا، 5 کشور اروپایی و 6 کشور از قاره اقیانوسیه سفر کنند و فراوانی این تعداد به مسافران ایرانی حق انتخاب بسیاری را برای گزینش کردن مقصد سفر خود می دهد.

سوریه

با لغو قانون روادید میان ایران و سوریه، سالها است که امکان سفر بدون ویزا برای مسافران این دوکشور فراهم شده و هر ساله هزاران نفر از زائران ایرانی بع قصد زیارت به این کشور سفر میکنند. وجود حرم مطهر حضرت زینب (س) اصلی ترین نکته سفر به این کشور بوده و همچنین شاید بیشتر ایرانی ها از وجود تعداد فراوان آثار باستانی موجود در این کشور بی خبر باشند.

در این کشور آثار باستانی فراوانی از دوران های مختلف تاریخ بر جای مانده و می توان در سفر به سوریه از آثار دوران روم باستان، قرن وسطا، جنگ های صلیبی و امپراتوری عثمانی بازدید کرد.

پرواز لائوس بدون نیاز به ویزا

لائوس یکی از زیباترین کشور های قاره آسیا بوده و به دلیل دارا بودن طبیعت زیبا، معابد بودایی و آثار تاریخی فراوان همواره مورد توجه گردشگران از سراسر جهان قرار می گردد. این کشور با کشورهای تایلند، کامبوج، چین و برمه همسایه است.

پرواز بدون ویزا به لبنان

لبنان یکی از کشور های آسیایی که به عروس خاورمیانه شهرت دارد؛ آب و هوای این کشور از آب و هوای مدیترانه ای تاثیر گرفته و همچنین دارای آثار تاریخی متعددی از دوران های مختلف است.

زیبایی های طبیعی در کنار آب و هوای دل انگیز و آثار تاریخی و همچنین امکانات مدرن، این کشور را به یکی از پر مخاطب ترین مقاصد گردشگری تبدیل ساخته است.

تاجیکستان کشور بدون دریا

این کشور در خشکی احاطه شده است و به هیچ دریایی راه ندارد. رودهای سیحون و جیجون (سیردریا و آمودریا) در این کشور قرار دارند.

اندونزی پر جمعیت ترین کشور اسلامی جهان

براساس قرارداد منعقده بین دولت‌های ایران و اندونزی، شما می‌توانید به مدت ۱۴ روز بدون ویزا در این کشور اقامت کنید و در صورتی که قصد دارید بیش از یک ماه در اندونزی اقامت کنید باید درخواست ویزا نمایید. این کشور پرجمعیت‌ترین کشور اسلامی دنیا محسوب می‌شود.

پرواز خارجی به بولیوی

کشوری در آمریکای لاتین و محصور در خشکی با  فرهنگ‌های متنوع و گوناگون که با برزیل، آرژانتین، پاراگوئه، شیلیو پرو همسایه بوده و پایتخت و بزرگ‌ترین شهرش لاپاز است. بخش غربی این کشور کوهستانی و با چشم‌اندازهای فوق‌العاده زیبا و بخش‌های شرقی آن را جنگل‌های انبوه آمازون تشکیل داده که این موضوع تنوع اقلیمی و گردشگری مناسبی را برای این کشور فراهم کرده است. باغ وحش‌های بولیوی در آمریکای جنوبی بسیار معروف است.

اکوادور

در این کشور شما می‌توانید از کوهستان‌های زیبا، قلل  آتشفشانی، سواحل استوایی و جزایر زیبای متعلق به اکوادور دیدن نمایید. واحد پول این کشور دلار آمریکاست.

پرواز خارجی به ماداگاسکار

ماداگاسکار در ذهن بیشتر ما ایرانی با انیمیشن فانتزی ماداگاسکار شناخته شده است. در حقیقت ماداگاسکار یک جزیره بزرگ است که از همه طرف به وسیله آب‌های اقیانوس هند احاطه شده است. شما با سفر به این کشور می‌توانید از سواحل زیبا و جنگل‌های انبوه و طبیعت بکر این کشور استفاده کنید.

موزامبیک

موزامبیک در میان کشورهای تانزانیا، مالاوی، زامبیا، سوازیلند و آفریقای جنوبی قرار گرفته است و البته با سفر به این کشور شما می‌توانید از کوهستان‌های زیبای غربی و سواحل زیبای شرقی آن و آب‌های اقیانوس هند نیز لذت ببرید.

بلیط هواپیما به ترکیه

این کشور آسیایی ـ اروپایی در طی دهه پیش تمام تلاش خود را جهت ملحق‌شدن به اتحادیه اروپا انجام داد. امروزه این کشور در بیشتر موارد تابع اتحادیه اروپا محسوب می‌شود. سال‌هاست که بین دولت ایران و ترکیه قرارداد لغو روادید امضا شده و هم‌مرز بودن ترکیه و ایران، این کشور را به یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگران ایرانی تبدیل کرده است.

date_range سه شنبه 06 آذر 1397 remove_red_eye 1413 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09192167545
پرواز خارجی
09192167545
هتل داخلی
09192167545
هتل خارجی
09192167545
ویزا
09192167545
ثبت نظر
chat 0